مراقبت و نگهداری گل آپارتمانی

مراقبت و نگهداری گل آپارتمانی

نگهداری گل آپارتمانی به چند مورد خاص محدود می شود و درباره بیشتر گیاهان امری پیچیده نیست. بیشتر گلدان ها نیاز به مراقبت ویژه ای ندارند و در عوض هم به محیطی که در آن قرار می گیرند زیبایی می بخشند و حتی برخی از آنها توان تصفیه کردن هوا را هم دارند. در واقع، آنها هر آنچه را دارند بی منت به اطرافیانشان اهدا می کنند و به چیز خاصی نیاز ندارند.

مراقبت و نگهداری گل آپارتمانی

سادگی نگهداری گل آپارتمانی

نگهداری گل آپارتمانی با تأمین آب و رطوبت، نور، خاک و هوای مناسب و تازه اتفاق می افتد. رسیدن هوای تازه و اکسیژن ساقه آنها را استحکام می بخشد و رنگ برگ ها را تازه نگه می دارد. نور یکی دیگر از عوامل مؤثر در رشد گل ها و گیاهان است. برخی از آنها به نور زیاد مستقیم نیاز دارند و برخی دیگر مثل گیاهان آپارتمانی به نور کمتر و البته از نوع غیر مستقیم نیازمند هستند. قرار دادن آنها در نور مناسب به رشد آنها کمک بسیاری می کند.

آبیاری گیاهان نیز امری بسیار مهم است و باید به شکل منظم صورت گیرد. ظرف گیاهان نیاز به چند سوراخ دارد که بتواند آب اضافی را از خاک خارج کند. در آب دادن به گیاهان نه باید زیاده روی کرد و نه باید آنها را به مدت طولانی خشک و بی آب نگه داشت.

در نگهداری گل آپارتمانی توجه به خاک را نباید از نظر دور داشت. هر گیاهی به خاک مناسب خود نیاز دارد. وجود کمی ماسه در خاک لازم است و در ضمن نباید آن را فشرده کرد و منافذ جزئی جریان هوا و اکسیژن رسانی به ریشه گیاه را مسدود کرد. وقتی ریشه ها به ته گلدان رسیده باشند و جایشان تنگ شده باشد، نیاز است که ظرف آن را عوض و یک ظرف بزرگ تر را جایگزین کرد.

خرید گل و گیاه آپارتمانی

طراحی روف گاردن

اجرای گرین وال

آبنمای لاکچری

دانلود اپلیکیشن خرید گل و گیاه

خرید گل آپارتمانی ارزان در تهران

 

 

درباره ی Vrwe80497056

مطلب پیشنهادی

دستگاه نوار قلب

مجموعه ECG Nihon Kohden Cardiofax سهولت استفاده و عملکرد را برای کاربر فراهم می کند. …