دستگاه نوار قلب

مجموعه ECG Nihon Kohden Cardiofax سهولت استفاده و عملکرد را برای کاربر فراهم می کند. Cardiofax S از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در کارهای روزمره خود با اطلاعات دقیق و قابل اعتماد ECG (الکتروکاردیوگراف = ECG) برای بهبود عملکرد آنها پشتیبانی می کند. نمایشگر 7 اینچی با نور پس زمینه تمام داده ها و امواج ECG 12 کاناله را در یک صفحه نمایش فراهم می کند. مقاله زیر به شما یک نمای کلی از ECG-1250 Cardiofax S ECG می دهد. به ما بپیوند.

راهنمای ویدئویی آن کمک می کند تا الکترودها در بهترین وضعیت برای عملکرد بهتر مراقبت های بهداشتی قرار گیرند. همچنین ابزارهای مفید دیگری مانند بارکد خوان یا کارت مغناطیسی برای خواندن پروفایل بیمار وجود دارد. Cardiofax S از هر دو روش کار کاغذی و غیر کاغذی پشتیبانی می کند و نتایج تحلیلی به کامپیوتر منتقل می شوند.

برنامه تجزیه و تحلیل پیشرفته آن ، ECAPS 12C ، تجزیه و تحلیل هایی را برای اطمینان از تشخیص ارائه می دهد و تشخیص سریع و قابل اعتماد را برای بیماران فراهم می کند. این برنامه همزمان یک نوار قلب 12 کاناله و تجزیه و تحلیل 200 نتیجه را با ضبط صدا فعال ارائه می دهد.

کاربرد آسان دستگاه ECG Cardiofax S ECG-1250
آسان برای خواندن صفحه نمایش LCD رنگی: صفحه نمایش 7 اینچی رنگی با نور پس زمینه امکان مشاهده آسان ECG و داده های 12 کانال را فراهم می کند. با نشان دادن یک راهنما در یک پیام جداگانه ، استفاده کاربر را بهبود می بخشد و از آزمایش مجدد جلوگیری می کند ، در حالی که با نشان دادن اینکه الکترودهای متصل نیستند ، عملکرد بهتری را نشان می دهد.

ورود آسان اطلاعات: از دکمه های عددی تحت اللفظی برای شناسایی و وارد کردن اطلاعات بیمار به راحتی استفاده می کند. بارکد مغناطیسی و کارت خوان ها اجازه ورود اطلاعات بدون خطای انسانی را می دهند.

استفاده آسان: با طراحی سبک و دسته حمل ، Cardiofax S به راحتی قابل حمل است. وزن آن بدون باتری 2.3 کیلوگرم است.
ذخیره سازی الکترونیکی: پیش نمایش آن امکان بررسی شکل موج و تجزیه و تحلیل قبل از ذخیره سازی (در 6 کانال) را فراهم می کند. در صورت استفاده بدون کاغذ ، امواج و تجزیه و تحلیل ها می توانند به کامپیوتر منتقل شوند.
انتقال آسان اطلاعات: حداکثر 400 پرونده ECG را می توان در حافظه داخلی آن ذخیره کرد. تقریباً 3000 پرونده ECG را می توان در کارت حافظه SD ذخیره کرد. همچنین این قابلیت را دارد که داده های ECG را با استفاده از کابل شبکه یا به صورت بی سیم به رایانه منتقل کند.

آنالیز پیشرفته دستگاه ECG Cardiofax S 1250
آنالیز سطح بالای 12 کانال ECG: Cardiofax S شامل آخرین برنامه تجزیه و تحلیل نیهون کوهدن ، ECAPS 12C است. این برنامه به طور همزمان 12 کانال ECG را به مدت 24 ثانیه دریافت کرده و با استفاده از تقریباً 200 نتیجه و 5 طبقه بندی آن را تحلیل می کند. ECAPS 12C همچنین می تواند یک دستگاه نوار قلب Brugada معمولی را تشخیص دهد.

عملکرد برجسته سازگار با IEC60601-2-25: 2011: Cardiofax S مطابق با IEC ، IEC60601-2-25: 2011 است که تضمین کننده دقت بالا در دریافت سیگنال (با فیلتر AC) ، اندازه گیری ECG و آنالیز ECG مطابق با این است. این دستگاه به شما کمک می کند تا دقیقاً ECG را تشخیص دهید.

ویژگی های دستگاه ECG Cardiofax S ECG-1250
صفحه رنگی با خواندن آسان
یک نمایشگر LCD روشن با نور پس زمینه رنگی خواندن اطلاعات را آسان می کند. چاپگر حرارتی داخلی 6 حلقه ECG را روی کاغذ با ضخامت 110 میلی متر ذخیره می کند تا هزینه ها را کاهش دهد. حلقه ها و نتایج تحلیلی ارزیابی های بدون کاغذ را می توان به رایانه منتقل کرد (به نرم افزار مدیریت داده نیاز دارد).

نمایشگر رنگی 12 کاناله با نمایشگر ضربان قلب و ساختارهای غیر عادی
• می تواند با باتری یا مصرف کننده استفاده شود
• شامل یک برنامه اندازه گیری و تفسیر ، ECG در حال استراحت است
• نشانگر چاپگر 110 میلی متر
• نمایشگر دستی یا اتوماتیک

ویژگی های دستگاه ECG Cardiofax S ECG-1250
• صفحه کلید با حروف الفبا و اعداد
• خروجی آنالوگ برای نمایش تک کانال
• پشتیبانی از کارت SD و پورت USB
• فضای ذخیره سازی بدون کاغذ با نرم افزار DMS (اختیاری)
• فعالیت ها را با استفاده از کنترل ارگومتریک شروع و پایان دهید

جمع و جور
ECG جمع و جور ، سبک و به راحتی قابل حمل است. اندازه آن DIN A4 است و وزن آن فقط باتری 5-5 کیلوگرم است.

درباره ی Vrwe80497056

مطلب پیشنهادی

دستگاه الکتروشوک قلب

سبک و کارآمد دستگاه الکتریکی تشنج Nihon Kohden TEC 5600 با فناوری ActiBiphasic کنترل ضربان …