دستگاه الکتروشوک قلب

سبک و کارآمد
دستگاه الکتریکی تشنج Nihon Kohden TEC 5600 با فناوری ActiBiphasic کنترل ضربان قلب سریع و قابل اطمینان را برای شما به ارمغان می آورد. این دستگاه فوق العاده سبک و کاربردی است و هم برای محیط های بیمارستان و هم برای استفاده در آمبولانس ها و موارد اضطراری مناسب است.

مشخصات دستگاه الکتروشوک قلبی مدل Nihon Kohden TEC 5600

• دارای کنترل کننده ضربان قلب اتوماتیک خارجی ، قابلیت انتقال داده با بلوتوث نسخه 3 ، اکو 6 سرب و ECG ، SpO2 ، ETCO2 ، NIBP
• توابع موجود در سری دستگاه های الکتریکی تشنج سری TEC-5600. لطفا با نمایندگی های فروش تماس بگیرید.
• توانایی شوک سریع و مداوم بر امواج قلب
• این دستگاه را می توان در کمتر از 4 ثانیه با ولتاژ 200 با استفاده از یک کابل شارژر یا یک باتری کاملاً شارژ شده جدید جایگزین باتری خالی کرد. پس از حمله قلبی ، پایان خط ضربان قلب روی صفحه در عرض 3 ثانیه بازیابی می شود.
• تجزیه و تحلیل مداوم فیبریلاسیون بطنی
امواج ECG حتی در هنگام احیای قلبی ریوی قابل تجزیه و تحلیل است و بار انرژی حتی قبل از توصیه حمله قلبی نیز شروع می شود. این به شما کمک می کند سریعتر از قبل شوک به قلب بیمار وارد کنید.
امواج دو فاز با مصرف برق کمتر شوک قلبی کارآمدتری ایجاد می کنند.

مدل قلب التهابی (Nihon Kohden TEC 5600)
فناوری منحصر به فرد ActiBiphasic دستگاه های الکتریکی تشنج نیهون کوهدن با افزایش عرض ضربان قلب در الکتروشوک فاز دوم ، الکتروشوک موثرتری را نسبت به مدارهای الکتریکی دو فاز سری های قدیمی برای بیماران مقاوم فراهم می کند.
• الکتروشوک غیرتهاجمی (TEC-5631K)
• نمایشگر LCD صفحه تخت 6.5 اینچ با وضوح TFT و قدرت نمایش بالا
• تحلیلگر موج قلب پیشرفته سری Nihon Kohden ec1
• فناوری کابل هوشمند – نظارت بر رایانه
• راهنمای عملکرد بصری
• انتقال داده های ECG از طریق شبکه های تلفن همراه بلوتوث
• نشانگر خودآزمایی

شوک های سریع و مراقبت مداوم
کمتر از 4 ثانیه: کمتر از 4 ثانیه برای شارژ 200 ژول با آداپتور جدید یا باتری کاملاً شارژ شده جدید. زمان شارژ سریعتر به شما کمک می کند با مشاهده فیبریلاسیون بطنی (VF) سریعتر عمل کنید.

3 ثانیه: خط پایه ECG 3 ثانیه پس از فیبریلاسیون بازیابی می شود. نتایج حاصل از فیبریلاسیون و وضعیت بیمار را می توان به سرعت کنترل کرد.

حتی در حالت دفیبریلاتور اتوماتیک خارجی (AED)
تجزیه و تحلیل لرزشی بطنی مداوم (VF) در سری TEC-5600 موجود است. با استفاده از این عملکرد می توان امواج ECG را حتی در هنگام احیای قلبی ریوی (CPR) آنالیز کرد و بار قبل از شوک فعال می شود. این به شما کمک می کند تا دفیبریلاسیون را سریعتر از قبل انجام دهید.

مد قدیمی AED

تجزیه و تحلیل بار CPR VF

آنالیز مداوم فیبریلاسیون بطنی

تجزیه و تحلیل CPR VF

تجزیه و تحلیل بار VF (پس زمینه)

برای دفیبریلاسیون کارآمد تر
20 ثانیه: برای موثر بودن دفیبریلاسیون موثر ، تأمین انرژی لازم در مدت زمان 20 ثانیه برای بیمار مهم است. فناوری منحصر به فرد نیهون کوهدن ، ActiBiphasic ، اجازه می دهد مرحله دوم 4 ثانیه طول بکشد. این امر حتی در بیماران با امپدانس بالا ، کل زمان منبع تغذیه را به حدود 20 ثانیه کاهش می دهد.

کنترل راه هوایی ایمن و احیای قلبی ریوی
Nihon Kodhon cap-ONE کوچکترین و سبک ترین سنسور دی اکسید کربن در جهان است. مناسب برای شرایط اضطراری به لطف طراحی ساده و بدون گرمایش. این سنسور CO2 دارای یک پاسخ سریع است که می تواند موقعیت لوله تراشه ، کیفیت احیا card قلبی ریوی و به عنوان یک مارکر بازگشت خودکار چرخه گردش خون (ROSC) توصیه شده توسط دستورالعمل های بین المللی را تأیید کند.

درباره ی Vrwe80497056

مطلب پیشنهادی

پالس اکسیمتر انگشتی

پالس اکسی متر (پالس اکسی متر) یا اکسیژن سنج خون دستگاهی است که می تواند …