اکسیژن ساز ۸ لیتری نایدک

در اکسیژن درمانی ، درصد اکسیژن دریافت شده توسط بیمار حدود 96٪ است که می توان حدود پنج برابر بیشتر از درصد اکسیژن هوا در نظر گرفت. علاوه بر این ، فشار اکسیژن حدود یک و نیم تا سه برابر فشار موجود در جو است. اکسیژن از طریق ریه ها به جریان خون وارد می شود و سپس به اندام های بدن وارد می شود. تمام این ویژگی های منحصر به فرد استفاده از اکسیژن درمانی باعث نجات جان بیمار می شود. بنابراین ، از مولد اکسیژن می توان برای کمک به بیماران دارای مشکلات تنفسی ، غلظت اکسیژن را افزایش داد.

همراه با پیشرفت تکنولوژی و امکان استفاده از تجهیزات پزشکی در خانه ، استفاده از دستگاه اکسیژن ساز برای تأمین اکسیژن مورد نیاز بیمار یکی از کارآمدترین راه ها است. برای کمک به بیماران دارای مشکلات تنفسی و سهولت در نگهداری بیمار در خانه است. اکسیژن سازها دستگاههایی هستند که برای افزایش غنی سازی اکسیژن هوا برای کمک به بیماران تنفسی در نظر گرفته شده اند و از دو نوع ثابت و قابل حمل ، توانایی انتقال اکسیژن به بیمار را به صورت پالسی یا مداوم دارند.

اکسیژن ساز نیدک با تولید اکسیژن خالص 96٪ به بیماران در تولید اکسیژن ، نیتروژن و سایر گازها در هوا کمک می کند. اکسیژن ساز 8 لیتری نیدک برای بیمارستان ها ، کلینیک ها ، مراکز درمانی و بیماران مبتلا به آسم و مشکلات تنفسی مناسب است.

با استفاده از اکسیژن ساز نیدک می توان به بیماران دارای مشکلات تنفسی مانند آمفیزم ، ریه های حاد ، قلب ، آسم و ذات الریه کمک کرد.

مولد اکسیژن از یک روش بسیار ساده به نام جذب مولکولی از طریق پمپی به نام کمپرسور هوای محیط برای عبور از محفظه های پودر زئولیت استفاده می کند تا اکسیژن هوای تنفسی را از گازهای موجود در هوا جدا کرده و مقدار آن را افزایش دهد. غلظت اکسیژن خالص می شود. .

دلیل این امر این است که کمپرسور فشار و میزان اکسیژن موجود در محفظه را افزایش می دهد و درصد اکسیژن خالص داخل محفظه ها به 94٪ و فشار اکسیژن به 230 mm Hg می رسد. با افزایش سطح اکسیژن و افزایش فشار اکسیژن ، خالص اکسیژن در پشت دبی سنج یا شیر کنترل جلوی دستگاه انتقال دهنده و از طریق یک نازل مخصوص از طریق کاتتر به بیمار می رسد.

اکسیژن ساز 8 لیتری | نیدک نووو 8
در کنار پیشرفت فناوری در زمینه تأمین ، تولید و تأمین تجهیزات پزشکی ، شرکت نیدک آمریکا همیشه در تولید محصولات بی نظیر با کیفیت بالا در بازار جهانی ژنراتور پیشتاز است. اکسیژن و تلاش می کند تا بهترین و با کیفیت ترین محصولات را ارائه دهد . به مشتریان. اکسیژن سازهای تولیدی Nidek 8 Liter USA طراحی منحصر به فردی دارند و ظرفیت خروجی اکسیژن ساز Nidek 8 لیتر اکسیژن خالص در دقیقه است که اکسیژن مورد نیاز بیماران تنفسی را تأمین می کند. مولد اکسیژن 8 لیتری نیدک قادر به تولید مداوم اکسیژن است و برای بیمارانی که نیاز به دریافت مقدار زیادی اکسیژن دارند مناسب است.

اکسیژن ساز Nydek 8 لیتری با تولید اکسیژن خالص 96٪ اکسیژن ، نیتروژن و سایر گازها را از هوا خارج می کند. در روشی به نام روش جذب مولکولی ، هوای تنفسی از طریق کمپرسور گرفته می شود. هوای تنفسی با عبور از دو محفظه پر از پودر زئولیت (نوعی پودر مواد معدنی) جدا شده و در نهایت اکسیژن از نیتروژن جدا می شود. پس از جداسازی و کاهش فشار هوا در داخل محفظه ها ، نیتروژن از طریق محفظه های زئولیت به هوا برمی گردد. بعد از آن کمپرسور فشار و درصد اکسیژن را افزایش می دهد تا اکسیژن خالص 96٪ به بیمار برسد.

اکسیژن خالص به جریان سنج منتقل می شود. میزان اکسیژن تولید شده براساس نسخه پزشک است و از طریق یک نازل و کاتتر به بیمار می رسد. کل این فرایند فیزیکی است و هیچ فعالیت شیمیایی انجام نمی شود و اکسیژن خروجی به دلیل وجود گرد و غبار و فیلترهای HEPA کاملاً سالم است.

اکسیژن ساز نیدک برای کمک به افراد مبتلا به آسم و مشکلات تنفسی برای بیمارستان ها ، اورژانس ها ، مراکز درمانی و خانه ها مناسب است.

اجزای سازنده اکسیژن 8 لیتری نیدک
ژنراتورهای اکسیژن 8 لیتری نیدک ساخت آمریکا طراحی منحصر به فردی دارند. ظرفیت خروجی اکسیژن ساز نیدک 8 لیتر اکسیژن خالص در دقیقه است. اجزای اکسیژن ساز شامل موارد زیر است:

کلید روشن / خاموش اکسیژن ساز 5 لیتری Nidek
فلومتر برای کنترل و تنظیم میزان خروجی گاو

درباره ی Vrwe80497056

مطلب پیشنهادی

پالس اکسیمتر انگشتی

پالس اکسی متر (پالس اکسی متر) یا اکسیژن سنج خون دستگاهی است که می تواند …